YENI YIL

KURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

 

Kaynak Elektronik Mak. San. Tic. Ltd. Şirketi, 1989 yılında kaliteli enerjiye olan ihtiyaçlar doğrultusunda, Kemsan marka Kesintisiz Güç Kaynağı tasarım, üretim, pazarlama ve teknik servis faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş bir Güç Elektroniği firmasıdır. İlerleyen yıllarda teknolojideki gelişmelere paralel olarak ürün çeşitliliğini arttıran ve kendini sürekli yenileyen Kemsan, Kesintisiz Güç Kaynağı yanında Frekans Konverterleri, İnverterler, Redresörler, Statik Anahtarlar ve Özel Tasarım Güç Elektroniği Cihazları üretmeye başlamıştır. Kemsan marka cihazlarımız; Evlerden Termik Santrallere, Fabrikalardan Hastanelere kadar çok geniş bir kesime hitap etmekte ve güç elektroniği sektöründeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. Askeri uygulamalar için geliştirdiğimiz özel cihazlar Türk Silahlı Kuvvetlerinin kaliteli enerji gereksinimlerini karşılamakta, Türk silahlı kuvvetlerinin gücüne güç katarken bizlere de değer yaratmaktadır.

 

Kemsan kalite, sağlamlık, güvenilirlik, yenilik ve estetiğin buluştuğu noktadır. Müşterilerimizin gözünde saygın bir yer elde etmemizdeki en büyük sebep Kesintisiz Müşteri Memnuniyeti ve Kesintisiz Gücün Kaynağı parolasıyla yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemizdir.

 

Şirketimiz, Güç elektroniği sektöründe, yirmi senelik tecrübesiyle rekabet gücü yüksek cihazlar üreterek yenilikçi yaratıcı, saygın ve güvenilir, bir konum elde etmiştir. Şirketimizin Arge, Üretim, Satış ve Teknik Servis birimleri Eskişehir'de merkez binamızda bulunmaktadır.

 

TEKNİK SERVİS POLİTİKAMIZ

 

Kemsan marka cihazlarımız sorunsuz tasarımı, modüler içyapısı, kullanımı kolay ara yüzü ile servis ve bakım giderleri en ekonomik cihazlardandır. Cihazlarımız kullanıcı hataları hariç, yedek parça ve işçilik giderleri dâhil olmak üzere 2 yıl garantilidir. Garanti süresi bitiminde teknik servis hizmetlerinin müşteri isteğine göre garanti şartları dâhilinde devam etmesi için yıllık bakım anlaşmaları yapılmaktadır.

 

Kemsan kesintisiz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterilerine 7 gün, 24 saat hizmet vermeyi hedeflemiştir. UPS' lerimiz 10 yıl yedek parça ve sınırsız işçilik temin garantisi altındadır.

 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

 

Firmamız Satınalma, Üretim, Arge, Satış ve Teknik Servis hizmetlerimizi kapsayan ISO 9001 kalite güvence belgesine sahiptir. Türkiye, Avrupa, Rusya ve Türk Cumhuriyetlerinde, Askeri birimlerden, yoğun bakım ünitelerine kadar çeşitli kritik tesislerde çalışmakta olan yüksek güçteki cihazlarımız kalitemizin ve teknolojimizin en güvenilir kanıtıdır. Kesintisiz Güç Kaynağı için ortaya çıkan standartların, cihazı ve kullanıcıyı korumak amaçlı olduğu unutulmamalıdır. TSE, ISO9001, CE vb. kalite belgeleri ve kalite standartlarına uygunluk üreticinin ve ürünün kalitesini tescillemektedir Ülkemizde standartlara uygun, insan ve çevre güvenliğini önemseyen cihazlar yerine daha çok ucuz cihazlar tercih edilmektedir. Kemsan olarak maliyet ve kalite ikilisini her zaman dengede tutmayı, maliyet uğruna kaliteden ödün vermemeyi firmamızın kalite anlayışında temel ilke olarak benimsemekteyiz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ 

 

Kemsan, müşteri gereksinimlerini anlamayı ve gereksinimleri karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı, yaptığı işin öneminin bilincinde olarak, ürün kalitesini ve süreçlerinin etkinliğini sürekli artırmayı hedefleyen bir şirket olmayı, çalışanlarının daha fazla sorumluluk üstlenmesini ve katılımlarını sağlamayı, çalışanların kendilerini geliştirmesine olanak tanımayı, tedarikçi firmalardan temin edilen malzeme ve hizmetlerin kalitesinin artırılmasını sağlayacak kalite politikasını; vizyon, misyon, şirket kültürü ve kritik başarı faktörleri doğrultusunda oluşturmuştur.

 

VİZYONUMUZ

 

Elektronik sanayinde gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve KEMSAN markasını tüm Türkiye genelinde yaymak.

 

MİSYONUMUZ

 

Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kurum olmak 

 

Eskişehir Web Tasarım