SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI HİZMETLERİMİZ

PROJENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

 

Özellikle Savunma Sanayii ,Trafo Üreticileri, Tersaneler  ve Enerji Santralleri gibi standart ürünlerin ihtiyacı karşılayamadığı sektörlerde çok düşük THD değerlerine sahip Statik Trafo Test Konvertöleri, UPS ler , Redresörler , İnvertörler gibi güç elektroniği çözümlerini şartname ve taleplerinize uygun olarak  Arge , Tasarım  , Üretim  , Fabrika / Saha Testlerinin ardından kullanıcılara ürün eğitimlerinin verilmesi hizmetini, yüksek tecrübeye sahip, uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Esnek yapımız ve tecrübemiz sayesinde özel şartnamelere uygun taleplerinizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandırıyoruz.GÜÇ TESPİTİ


Kesintisiz güç kaynağı ( UPS ) ihtiyacınızın  doğru bir şekilde tespit edilmesi sonradan yaşanabilecek problemlerin önlenmesi için büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden UPS talebinde bulunan ve güç tespiti ihtiyacı olan müşterilerimize profesyonel teknik ekibimizle ücretsiz olarak güç tespiti hizmeti vermekteyiz. 

 

GARANTİ ve TEKNİK SERVİS

 

KEMSAN marka tüm ürünlerimiz farklı bir talep olmadığı müddetçe üretim ve fabrikasyon hatalara karşı 2 yıl garantilidir. Ayrıca ürünlerimizin yedek parçalarını satış tarihinden itibaren en az 10 yıl boyunca stoklarımızda bulundurarak uzun bir kullanım ömrü sağlıyoruz. Müşteri talebine göre garanti süremiz değişebilmektedir.

 

SÖZLEŞMELİ PERİYODİK BAKIM

 

Ürünlerimizin 2 yıllık garanti süresi bitiminden itibaren periyodik bakım sözleşmeleri yapıyoruz. Bu sayede ürünlerinizin ekonomik ömürlerini uzatmanın yanında meydana gelebilecek arızaları önceden tespit ederek zaman ve para kaybetmenizi engellemeyi hedefliyoruz.

Sözleşme kapsamında yapılan periyodik bakımlara rağmen cihaz veya kullanım hatası kaynaklı meydana gelebilecek arızalarda ücretsiz olarak müdahele edilmektedir.

 

Eskişehir Web Tasarım